Son Yazılar

İşleyen Demir Işıldar

Bu sayfamızda işleyen demir ışıldar sözünün anlamı hakkında bilgi vererek, bu konudaki kompozisyon örneğimize yer vermeye çalışacağız.

İnsanın başarılı olabilmesi için her zaman üretmesi, üretebilmesi için de çok çalışması gerekmektedir. Çalışkan olan insanlar her zaman bedenlerini ve zihinlerini canlı tutacaklarından bu kişiler daima sağlıklı olacak ve başarıyı yakalayacaktır.

Sürekli boş duran ve hiçbir iş yapmayan kişiler bir zaman sonra körelecek ve yeteneklerini kaybedeceklerdir. Bu kişiler zamanlarını boş işlerle geçirdiklerinden onların başarıyı yakalayabilmeleri ve hayatta diğer insanlara örnek olabilmeleri de mümkün değildir. Ancak çalışan kişiler kazandıkları başarılar sayesinde diğer insanlara da örnek olmakta ve her zaman ön planda olarak diğer insanların da dikkatini çekmektedir.

Çalışkan olmak bir insanın sahip olabileceği en güzel özelliklerden bir tanesidir. Bu nedenle her insan günlük hayatında çalışkanlığı benimsemeli ve boş durarak yeteneklerini köreltmemelidir. Bu sayede insanın başarıyı yakalaması çok daha kolay olacaktır.

İşleyen Demir Pas Tutmaz Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

İlginizi Çekebilir

Teşbih Örnekleri

Bu sayfamızda teşbih nedir sorusuna cevap vererek teşbih örneklerine yer vermeye çalışacağız. Teşbih adı verilen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.